Akumulator

Producenci

Promocje

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z nami

Akumulator Optima 44Ah Red Top RTR 3.7

Optima RTR 3.7

Nowy produkt

Akumulator OPTIMA Red Top 12V / 44Ah, prąd rozruchowy 730A
Wymiary: długość 237 mm, szerokość 172 mm, wysokość 197 mm. Oznaczenie : RTR 3.7 , RT R 3.7

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie. Zapytaj o dostępność.

736,00 zł brutto

Opis

Akumulator Optima  został wykonany w specjalnej technologii SPIRACELL. Optima Red Top zaprojektowany został do pracy w ekstremalnych warunkach. Charakteryzuje się bardzo dużą mocą rozruchową w bardzo małej obudowie.

 

Akumulatory Optima zaprojektowane zostały dla silników o dużej mocy.  Polecane do samochodów klasycznych, SUV, Bus, 4X4, aut wyścigowych i po tuningu oraz do specjalnych maszynach i urządzeniach. Specjalnie w akumulatorach Optima RedTop zastosowano płytę wibracyjną V-tech która zwiększa efektywność akumulatora 4 razy. Akumulator pomimo nie wielkiego gabarytu zapewnia duży prąd rozruchowy, jak również szybką regenerację nawet w bardzo niskich temperaturach.Jest odporny na wibracje i wstrząsy, swobodnie można akumulator Optima montować w każdej pozycji, nawet na boku bez ryzyka rozlania. Niski poziom rozładowania akumulatora sprawia, że mogą stać nieużywane ponad pół roku nie tracąc przy tym swoich parametrów rozrówchowych.

INFORMACJE:
Jeśli szukasz innego podobnego produktu, a nie ma go w sklepie prosimy o kontakt sklep@royalparts.pl  Sklep jest ciągle rozbudowywany i nie wszystkie części są wprowadzone. Większość produktów mamy osiągalne do 48H.

Przed zakupem upewnij się, że część pasuje do Twojego samochodu,
jeżeli nie jesteś pewien, czy interesująca Cię część pasuje do Twojego samochodu, napisz do nas podając:

- markę i model pojazdu
- miesiąc i rok produkcji
- pojemność silnika
- typ nadwozia

- numer nadwozia VIN (17 znaków)

Produkty powiązane

Pasuje do:

Numery zamienne