Główna

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z nami

Zobacz większe

Tylko online

Dodatek do oleju ZDDP Trick-flow

TFS ZDDP Additive

Nowy produkt

Dodatek oleju  Additive ZDDP

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie. Zapytaj o dostępność.

160,00 zł brutto

Opis

Dodatki do oleju silnikowego Trick Flow® zapewniają dodatkową ochronę podczas krytycznego procesu docierania świeżego silnika. Specjalnie zaprojektowane do płaskich wałków rozrządu, dodatki do oleju silnikowego Trick Flow zostały opracowane z najnowszymi dodatkami przeciwzużyciowymi w celu ochrony przed ekstremalnymi ciśnieniami. Przeznaczone do stosowania z konwencjonalnymi olejami silnikowymi, które nie zawierają niezbędnych pakietów dodatków cynku, fosforu (ZDDP) i przeciwzużyciowych, te dodatki olejowe są niezbędne do ochrony przed nadmiernym zużyciem wałka rozrządu i mechanizmu rozrządu zaworowego. Można ich używać nawet przy każdej wymianie oleju, aby zapewnić najwyższą ochronę przed przedwczesnym zużyciem mechanizmu rozrządu zaworowego.


Uwagi:
Nie zalecamy do regularnego użytkowania jako dodatek do oleju w silnikach diesela wyposażonych w DPF - filtry cząstek stałych.

INFORMACJE:
Jeśli szukasz innego podobnego produktu, a nie ma go w sklepie prosimy o kontakt sklep@royalparts.pl  Sklep jest ciągle rozbudowywany i nie wszystkie części są wprowadzone. Większość produktów mamy osiągalne do 48H.

Przed zakupem upewnij się, że część pasuje do Twojego samochodu,
jeżeli nie jesteś pewien, czy interesująca Cię część pasuje do Twojego samochodu, napisz do nas podając:

- markę i model pojazdu
- miesiąc i rok produkcji
- pojemność silnika
- typ nadwozia

- numer nadwozia VIN (17 znaków)
Specyfikacja

Pojemność Inne

Produkty powiązane

Pasuje do:

Numery zamienne