Układ Cat-back

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z nami

Tylko online

Układ wydechowy Chevrolet Silverado / GMC Sierra

140340, Borla 140340

Nowy produkt

Tuningowy układ wydechowy Cat-Back Borla do Chevrolet Silverado i GMC Sierra 1500 w latach 2009 - 2013 z silnikami 4.8L/5.3L/6.0L V8

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie. Zapytaj o dostępność.

6 500,00 zł brutto

Opis

Tylny układ wydechowy składający się z dwóch tłumików z końcówkami i rurami  Borla Performance jest zaprojektowany do sportowych samochodów takich jak Chevrolet Silverado i GMC Sierra . Wydech pasuje  do aut z lat 2009 - 2013  z silnikami 4.8L/5.3L/6.0L V8 AT/MT 2&4WD 4 Door Extended Cab-Standard Bed (rozstaw osi 78.7") i Crew Cab-Short Bed ( rozstaw osi 69.3"). Układ wydechowy został wykonany na maszynach CNC z stali nierdzewnej 304T. Wydech ten gwarantuje najwyższą jakość i przyrost mocy.

Sound: Touring
Part#Product TypePipe DiameterTip SizeTip DescriptionTip #Exit
140340 Cat-Back™ Exhaust single 2.75" into muffler dual 2.25" out. 4" Single Round Rolled Angle-Cut 36 Truck Single Split Rear Exit

Borla Performance jest  liderem na rynku w  produkcji wysokiej jakości układów wydechowych. Firma rozpoczęła produkcje 30 lat temu jako producent sportowych wydechowych do samochodów Ferrari które było ówczesnym wyznacznikiem osiągów.

Układy wydechowe Borla Performance wykonywane są z giętej nierdzewnej stali, zaprojektowane z myślą o łatwym montażu i dopasowaniu do danego samochodu. Długoletnie doświadczenie firmy zapewnia wysoki poziom i wytrzymałość zestawów.


INFORMACJE:
Jeśli szukasz innego podobnego produktu, a nie ma go w sklepie prosimy o kontakt sklep@royalparts.pl  Sklep jest ciągle rozbudowywany i nie wszystkie części są wprowadzone. Większość produktów mamy osiągalne do 48H.

Przed zakupem upewnij się, że część pasuje do Twojego samochodu,
jeżeli nie jesteś pewien, czy interesująca Cię część pasuje do Twojego samochodu, napisz do nas podając:

- markę i model pojazdu
- miesiąc i rok produkcji
- pojemność silnika
- typ nadwozia

- numer nadwozia VIN (17 znaków)

Produkty powiązane

Pasuje do:

Numery zamienne